Koktejl pro vaše svaly

Poskytne vám klíčové živiny, jako jsou antioxidanty a vláknina, které potlačí oxidativní poškození, podpoří metabolismus a stimulují spalování tuků.

 1 ŠÁLEK TŘEŠŇOVÉ ŠŤÁVY

Studie ukazují, že anthocyaninové antioxidanty obsažené ve třešních zlepšují regeneraci svalů po cvičení. Třešně jsou také jedním z mála potravinových zdrojů melatoninu, chemické látky, která zlepšuje přirozený spánek, který je pro optimální regeneraci a růst svalů naprosto nezbytný.

 ½ ŠÁLKU MRAŽENÝCH MALIN

Mezi jejich mnoha pozitivními vlastnostmi je vysoký podíl imunitu posilujícího vitaminu C a vláknina, která napomáhá udržet chuť k jídlu na uzdě. Velké množství vitaminu C a manganu také chrání tkáně před oxidativním poškozením.

 ½ ŠÁLKU NAKRÁJENÉ ČERVENÉ ŘEPY

Velký podíl přírodních nitrátů, které se nachází v zelenině, jakou je například červená řepa, napomáhá svalům během výkonu efektivněji fungovat, trénink tedy snáze zvládnete. Jak to, ptáte se? Jednoduše, budete schopni cvičit s větším nasazením a déle.

 1 ODMĚRKA SYROVÁTKOVÉHO PROTEINOVÉHO PRÁŠKU (VANILKOVÝ NEBO BEZ PŘÍCHUTI)

Obsah svaly budujících bílkovin v syrovátce umožní zpomalit trávení sacharidů, takže vám nehrozí prudké zvýšení hladiny krevního cukru, které může vést k ukládání tuků.

OBSAH VÝŽIVNÝCH LÁTEK V JEDNÉ PORCI

311  kcal

26 g bílkovin

49 g sacharidů

3 g tuků