PROVOZ 28.10. BEZE ZMĚNY!

Dne 28.10.2019 mají jak Sportcentrum, tak Fitcentrum provoz beze změny. Těšíme se na Vás!!

Víte že....

- v obou centrech je wifi zdarma

- můžete střídat místa cvičení (Fitcentrum vs.Sportcentrum) s platnou kartou

- si můžete založit deposit a nakupovat zboží bez hotovosti

- je jak Fitcentrum, tak Sportcentrum klimatizované!!!!!!!

NOVÁ SLUŽBA-DEPOSIT!

Od 1.3.2019 si může každý člen našich center u svého účtu založit deposit. Deposit je virtuální peněženka, kam si můžete vložit libovolnou částku a následně z ní platit útratu za zboží. (Platit vstupy a legitimace není možné). Bližší informace u obsluhy center.

Ve Fitcentru IR Club jsme pro vás vyměnili běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

Nové změny a úpravy ve Fitcentru

Pravidelný návštěvník si jietě všimnul, že v posledních několika měsících došlo k několika zásadním změnám v centru. Vše začalo doplněním posiílovacích strojů GYM 80, kompletní výměnou baru, doplněním dalších strojů GYM80 zakopávání ve stoje a unožování ve stoje. Vše vyvrcholilo rozšířením centra o nové prosotory - CrossFitové místnost a také doplněním kotoučů o celkové hmotnosti 150 kg. V brzké době plánujeme úpravu pánských sprch. Při této příležitosto bychom požádali všechny naše návštěvníky, aby po sobě uklízeli veškeré použité vybavení na své místo.