Od pondělí 25.5. zpřístupněny šatny a sprchy!

V pondělí 25.5. zpřístupňujeme šatny a srchy! Určitě dobrá zpráva pro všechny, kteří i přes tento zákaz chodili k nám cvičit a posilovat. Zároveň bychom požádali všechny naše návštěvníky, aby dodržovali  doporučení uvedená ve Sportcentru a dbali pokynů obsluhy.

Děkujeme a přejeme pohodové zatížení vaši tělesné schránky.

NOVÉ STRÁNKY V PŘÍPRAVĚ!!

Připravujeme úplně nové, moderní internetové stránky našeho Sportcentra I-R CLUB. Chystáme i jedno velké překvapení. O jejich spuštění budete informováni.

Ukončení provozu

Ke dni 7.12.2019 byl ukončen provoz

Fitcentra I-R CLUB. V případě jakýchkoli dotazů

volejte na tel.číslo 603 254 110.

POSILOVNA REZERVACE

Do posilovny není nutná individuální rezervace. V případě, že byste měli požadavek na zabezpečení posilovny pro soukromé účely (např. pro sportovní oddíly, pro firemní akce apod.) pro informace volejte na telefonní číslo:

466301021