NAŘÍZENÍ VÁDY ČR

Nařízením vlády ČR ze dne 12.3.2020 se s okamžitou platností vyhlašuje NOUZOVÝ STAV.

Vláda  ČR dnem 13.3.2020 šestou hodinou ranní nařídila, mimo jiné, uzavření všech posiloven a to po dobu 30 dnů, t.j. do 13.4.2020. Z tohoto důvodu jsme nuceni dnem 13.3. 2020 uzavřít Sportcentrum I-R Club do doby platnosti nařízení, tj. do 13.4.2020.

Legitimace zůstávají v platnosti a bude u nich automaticky posunut termín platnosti dle skutečnosti. Majitelé legitimací se nemusí o nic starat, při příchodu do Sportcentra, po vládou ukončeném nouzovém stavu, budou již legitimace termínově upravené a nabité.

NOVÉ STRÁNKY V PŘÍPRAVĚ!!

Připravujeme úplně nové, moderní internetové stránky našeho Sportcentra I-R CLUB. Chystáme i jedno velké překvapení. O jejich spuštění budete informováni.

PROVOZNÍ DOBA Sportcentrum I-R Club

Provozní doba o svátcích

24.12. 7.30 - 12.00

25.12.  14.00 - 20.00

26.12. 14.00 - 20.00

31.12. 7.30 - 12.00

1.1.2020  14.00 - 20.00

Od 2.1.2020 normální provoz

Ukončení provozu

Ke dni 7.12.2019 byl ukončen provoz

Fitcentra I-R CLUB. V případě jakýchkoli dotazů

volejte na tel.číslo 603 254 110.

PROVOZ 28.10. BEZE ZMĚNY!

Dne 28.10.2019 mají jak Sportcentrum, tak Fitcentrum provoz beze změny. Těšíme se na Vás!!

Víte že....

- v obou centrech je wifi zdarma

- můžete střídat místa cvičení (Fitcentrum vs.Sportcentrum) s platnou kartou

- si můžete založit deposit a nakupovat zboží bez hotovosti

- je jak Fitcentrum, tak Sportcentrum klimatizované!!!!!!!

Ve Fitcentru IR Club jsme pro vás vyměnili běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

NĚCO O NÁS

Sportcentrum I-R CLUB je umístěno v budově Administrativního centra, které je zasazeno do nádherné přírody řeky Chrudimky. Sportcentrum patří mezi moderní zařízení, které bylo otevřeno 1.7.2009. Původním záměrem majitele objektu bylo pronajmout první patro Sportcentra jako posilovnu, přičemž spodní patro mělo sloužit pro zázemí. V prvním patře mělo být ještě umístěn ricochet. Nakonec ale došlo k dohodě, že se zásadním způsobem změní koncepce celého prostoru Sportcentra. Místo ricocetu se rozšířilo fitness, k rozšíření také došlo ve spodní části patra nejen o fitness, ale také o aerobní sál. Ten byl původně určen pro umístění perličkové lázně, masáže a solárií.

Dnes jsou v moderních prostorách umístěny posilovací přístroje firmy GRUN SPORT a to pro zatížení všech svalových partií, aerobní zóna skládající se z běhacích pásů, stacionárních kol a elipticalů firmy STAR TRAC. Aerobní sál o rozloze 150m2 je moderně zařízený s odpruženou podlahou, ve kterém se mohou provozovat nejrůznější pohybové aktivity.
Celý komplex Sportcentra je plně klimatizovaný.