PROVOZ 28.10. BEZE ZMĚNY!

Dne 28.10.2019 mají jak Sportcentrum, tak Fitcentrum provoz beze změny. Těšíme se na Vás!!

Víte že....

- v obou centrech je wifi zdarma

- můžete střídat místa cvičení (Fitcentrum vs.Sportcentrum) s platnou kartou

- si můžete založit deposit a nakupovat zboží bez hotovosti

- je jak Fitcentrum, tak Sportcentrum klimatizované!!!!!!!

NOVÁ SLUŽBA-DEPOSIT!

Od 1.3.2019 si může každý člen našich center u svého účtu založit deposit. Deposit je virtuální peněženka, kam si můžete vložit libovolnou částku a následně z ní platit útratu za zboží. (Platit vstupy a legitimace není možné). Bližší informace u obsluhy center.

Ve Fitcentru IR Club jsme pro vás vyměnili běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

NĚCO O NÁS

Sportcentrum I-R CLUB je umístěno v budově Administrativního centra, které je zasazeno do nádherné přírody řeky Chrudimky. Sportcentrum patří mezi moderní zařízení, které bylo otevřeno 1.7.2009. Původním záměrem majitele objektu bylo pronajmout první patro Sportcentra jako posilovnu, přičemž spodní patro mělo sloužit pro zázemí. V prvním patře mělo být ještě umístěn ricochet. Nakonec ale došlo k dohodě, že se zásadním způsobem změní koncepce celého prostoru Sportcentra. Místo ricocetu se rozšířilo fitness, k rozšíření také došlo ve spodní části patra nejen o fitness, ale také o aerobní sál. Ten byl původně určen pro umístění perličkové lázně, masáže a solárií.

Dnes jsou v moderních prostorách umístěny posilovací přístroje firmy GRUN SPORT a to pro zatížení všech svalových partií, aerobní zóna skládající se z běhacích pásů, stacionárních kol a elipticalů firmy STAR TRAC. Aerobní sál o rozloze 150m2 je moderně zařízený s odpruženou podlahou, ve kterém se mohou provozovat nejrůznější pohybové aktivity.
Celý komplex Sportcentra je plně klimatizovaný.