NĚCO O NÁS

Sportcentrum I-R CLUB je umístěno v budově Administrativního centra, které je zasazeno do nádherné přírody řeky Chrudimky. Sportcentrum patří mezi moderní zařízení, které bylo otevřeno 1.7.2009. Původním záměrem majitele objektu bylo pronajmout první patro Sportcentra jako posilovnu, přičemž spodní patro mělo sloužit pro zázemí. V prvním patře mělo být ještě umístěn ricochet. Nakonec ale došlo k dohodě, že se zásadním způsobem změní koncepce celého prostoru Sportcentra. Místo ricocetu se rozšířilo fitness, k rozšíření také došlo ve spodní části patra nejen o fitness, ale také o aerobní sál. Ten byl původně určen pro umístění perličkové lázně, masáže a solárií.

Dnes jsou v moderních prostorách umístěny posilovací přístroje firmy GRUN SPORT a to pro zatížení všech svalových partií, aerobní zóna skládající se z běhacích pásů, stacionárních kol a elipticalů firmy STAR TRAC. Aerobní sál o rozloze 150m2 je moderně zařízený s odpruženou podlahou, ve kterém se mohou provozovat nejrůznější pohybové aktivity.
Celý komplex Sportcentra je plně klimatizovaný.