PROVOZ 28.10. BEZE ZMĚNY!

Dne 28.10.2019 mají jak Sportcentrum, tak Fitcentrum provoz beze změny. Těšíme se na Vás!!

Víte že....

- v obou centrech je wifi zdarma

- můžete střídat místa cvičení (Fitcentrum vs.Sportcentrum) s platnou kartou

- si můžete založit deposit a nakupovat zboží bez hotovosti

- je jak Fitcentrum, tak Sportcentrum klimatizované!!!!!!!

NOVÁ SLUŽBA-DEPOSIT!

Od 1.3.2019 si může každý člen našich center u svého účtu založit deposit. Deposit je virtuální peněženka, kam si můžete vložit libovolnou částku a následně z ní platit útratu za zboží. (Platit vstupy a legitimace není možné). Bližší informace u obsluhy center.

Ve Fitcentru IR Club jsme pro vás vyměnili běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

NĚCO O NÁS

Fitcentrum I-R Club je umístěno v centru města Pardubic na Masarykově náměstí č. 1484, v budově T-Stringu.

První zvednutí činky ve fitcentru proběhlo dne 1.9.1990 při slavnostním otevření, kterého se účastnilo asi 100 návštěvníků. První stroje zde umístěné byly z dílny firmy STANMARK. Zájem o cvičení byl značný a tak nebylo divu, že již po několika letech provozu bylo nutné provést první rekonstrukci. Ta spočívala ve výměně posilovacích strojů za stroje firmy SPORTMAR, důraz byl kladen na aerobní stroje jako například stacionární kola. Vzhledem k tomu, že v průběhu dalších let došlo k nabídce na obnovu strojů ze strany italské firmy PANATTA sport (jedna z největších firem na výrobu posilovacího zařízení v Evropě), distribuci tohoto zařízení v České republice a s tím spojené vybudování shoom roomu, bylo rozhodnuto o druhé rekonstrukci.

V krátké době po instalaci strojů firmy PANATTA sport ovšem došlo k tomu, k čemu muselo dojít. Přestalo vyhovovat zázemí posilovny a rovněž bylo zřejmé, že je nutné uvažovat o rozšíření fitcentra. V plánu bylo zmodernizovat aerobní zóny o běhací pásy, steppery, stacionární kola.  A tak v roce 2003, po velmi důkladné přípravě jak projektové, tak finanční, byla realizována kompletní rekonstrukce společně se zvětšením prostor celého fitncentra. Jednalo se o poměrně nákladnou rekonstrukci spočívající v rozšíření o cca 200m2, vybudování nových sprch pro ženy a muže, vybudování nových šaten, nových solárních prostor včetně umístění posledních modelů solárií, rekonstrukce WC, vybudování nových kancelářských prostor, nového baru atd. Rekonstrukce byla naplánována na dva měsíce. Vše bylo do detailu připravené a i proto se podařilo plánovaný termín znovuotevření splnit.

V roce 2012 se uskutečnila další rekonstrukce a modernizace Fitcentra. Ta tentokrát spočívala ve výměně posilovacích strojů za nové a to německé firmy GYM 80. A proč došlo právě na tyto stroje? Představují špičku ve světě, jejich vývoj prošel náročnými zkouškami, mají vylepšení, která stojí za úvahu, pohyb je přenášen pomocí ocelovo gumových pásů. Obnovena a rozšířena byla také kardiozóna a další špičkové stroje PRECOR - běhací pásy, které byly osazeny obrazovkami. Elypticaly PRECOR, které patří k nejlepším na světě pro možnost náklonu a tím lepšímu zatížení hýžďových svalů, byly také osazeny obrazovkami. V měsíci březnu proběhla rekonstrukce původního baru, který byl kompletně odstraněn a nahrazen novým, moderním. V současné době proběhla také rekonstrukce vstupních dveří, přičemž další úpravy za účelem modernizace centra, je počítáno v krátké době.

Věříme, že se vám v našem centru bude líbit a že v něm prožijete mnoho krásných, i když fyzicky náročných, chvil.